II Liga Wojewódzka Młodzika D1 grupa wsch., 8 kolejka Pomorzanin Toruń - Elana II

W sobotę rozegramy kolejny mecz w ramach 2 ligi. Przychodzimy w dresach i niebieskiej koszulce oraz w obuwiu sportowym. Zbiórka o godzinie 9,00 na boisku przy ul. Szosa Chełmińska 75. Zawodnik musi mieć ze sobą legitymację. Proszę pamiętać o ochraniaczach, napojach i owocu do spożycia po meczu oraz obowiązkowo klapkach, ręczniku i przyborach do mycia po meczu. Jeśli ktoś nie zwrócił aktualnej karty zdrowia to musi mieć ją ze sobą. Zawodnicy powołani:

1. Bladowski Bartosz
  2. Bokota Kacper
  3. Centkowski Oliwier
  4. Folborski Oskar
  5. Jasiński Krzysztof
  6. Kościelecki Marcin
  7. Krysiak Leon
  8. Kubik Nikodem
  9. Młodzik Mateusz
  10. Obrębski Miłosz
  11. Olewiński Oliwier
  12. Ościsławski Igor
  13. Polanowski Kacper
  14. Śmigielski Kajetan

W przypadku braku możliwości uczestnictwa zawodnika proszę o informację smsem do trenera.