II Liga Wojewódzka Młodzika D1 grupa wsch., kolejka 10 Włókniarz Toruń - Elana II

W poniedziałek o 16,15 rozegramy ostatni mecz w ramach 2 ligi na jesień. Przychodzimy w dresach i niebieskiej koszulce oraz w obuwiu sportowym. Zbiórka o godzinie 15,30 na boisku przy ul. Przy Skarpie. Zawodnik musi mieć ze sobą legitymację. Proszę pamiętać o ochraniaczach, napojach i owocu do spożycia po meczu oraz obowiązkowo klapkach, ręczniku i przyborach do mycia po meczu. Jeśli ktoś nie zwrócił aktualnej karty zdrowia to musi mieć ją ze sobą. Zawodnicy powołani:

1. Bladowski Bartosz
  2. Bokota Kacper
  3. Borkowski Adrian
  4. Jasiński Krzysztof
  5. Kotkiewicz Igor
  6. Krysiak Leon
  7. Młodzik Mateusz
  8. Obrębski Miłosz
  9. Ościsławski Igor
  10. Paluch Jan
  11. Polanowski Kacper
  12. Śmigielski Kajetan
  13. Talarek Antoni
  14. Żulewski Adrian

W przypadku braku możliwości uczestnictwa zawodnika proszę o informację smsem do trenera.