II Liga Wojewódzka Młodzika D1 grupa wsch., kolejka 9 Elana II - Piłkarz Golub Dobrzyń

W czwartek u siebie o 18,00 rozegramy kolejny mecz w ramach 2 ligi. Zbiórka o 17,00. Przychodzimy w dresach i stroju meczowym (NOWYM+ stary w torbie) oraz w obuwiu sportowym. Zawodnik musi mieć ze sobą legitymację. Proszę pamiętać o ochraniaczach, napojach i owocu do spożycia po meczu. Jeśli ktoś nie zwrócił aktualnej karty zdrowia to musi mieć ją ze sobą. ZAWODNICY NIE POWOŁANI PRZYCHODZĄ W STROJACH TRENINGOWYCH NA 17.50. Zawodnicy powołani:

1. Bladowski Bartosz
  2. Bokota Kacper
  3. Folborski Oskar
  4. Jasiński Krzysztof
  5. Krysiak Leon
  6. Kubik Nikodem
  7. Młodzik Mateusz
  8. Ościsławski Igor
  9. Paluch Jan
  10. Polanowski Kacper
  11. Szymecki Jakub
  12. Śmigielski Kajetan

W przypadku braku możliwości uczestnictwa zawodnika proszę o informację smsem do trenera.